Persbericht

Cie du Bois Sauvage : Newsletter Juni 2026

Geachte aandeelhouders,

Tijdens onze Algemene Vergadering van 22 april werd een belangrijke mijlpaal voor de Groep bevestigd. Na een strategische herziening hebben we ons model verduidelijkt en geconcentreerd op drie pijlers: Chocolade, de motor van onze groei en de kern van onze waardecreatie; Vastgoed, een zelf gefinancierde pijler die voor vermogensstabiliteit zorgt; en een nieuwe pijler voor investeringen via private-equityfondsen.

Deze editie van onze nieuwsbrief staat in het teken van onze deelneming in Jeff de Bruges, waarvan wij voortaan de enige aandeelhouder zijn. Deze overname moet ons in staat stellen onze ambitie voor de chocoladepijler te verwezenlijken: 400 miljoen euro omzet en 80 miljoen euro EBITDA (exclusief IFRS 16) tegen 2030. De chocolade pijler zal voortaan ten minste 60 % van onze toekomstige middelen toegewezen krijgen.

Op de volgende pagina’s laten we Dennys Larrieu, CEO van Jeff de Bruges, aan het woord, gaan we in op het model en het netwerk van het merk, en leggen we uit hoe onze twee chocoladehuizen, Jeff de Bruges en Neuhaus, voortaan nauwer samenwerken, waarbij elk zijn eigen identiteit behoudt.

Veel leesplezier,

Benoit Deckers

 

Dit persbericht werd oorspronkelijk in het Frans opgesteld en vervolgens vertaald. 
Mocht er een geschil ontstaan tussen de twee versies, dan is enkel de Franse tekst rechtsgeldig
.

Cie du Bois Sauvage : Newsletter Juni 2026